Слухати

90 спортсменів і тренерів отримають президентські стипендії  / Новини на Громадському радіо

90 спортсменів і тренерів отримають президентські стипендії

23 січня 2018 - 15:44
Стипендії складуть від двох до 12 тисяч гривень

Петро Порошенко призначив стипендії спортсменам та тренерам із олімпійських видів спорту. Відповідний указ опублікований на сайті президента.

Серед відзначених — 28 чемпіонів та призерів світових та європейських чемпіонатів, а також 42 тренерам.

Виплати складуть від двох до 12 тисяч гривень.

Найбільші стипендії за спортивні досягнення отримають чемпіонка світу 2017 року з фехтування Ольга Харлан та її тренер Юрій Марченко, чемпіон світу 2017 року з боксу Олександр Хижняк та його тренер і батько Олександр Хижняк-старший.

Спортсмени та тренери можуть отримувати стипендії згідно з указом президента від 2005 року. Минулого року Порошенко вніс зміни до указу, згідно з якими стипендії не можуть отримувати українські спортсмени, які виступають за інші країни, а також ті, які були помічені на вживанні допінгу.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+