Слухати

ГПУ подала до суду на трьох посадовців у справі продажу Чорноморського суднобудівного заводу / Новини на Громадському радіо

ГПУ подала до суду на трьох посадовців у справі продажу Чорноморського суднобудівного заводу

23 січня 2018 - 15:33
Посадовці підозрюються у внесенні завідомо неправдивих даних про виконання умов купівлі-продажу пакету акцій Чорноморського суднобудівного заводу

Генеральна прокуратура України 22 січня скерувала до суду обвинувальний акт щодо трьох посадовців у справі продажу Чорноморського суднобудівного заводу.

Про це повідомила речниця ГПУ Лариса Сарган.

Слідчі ГПУ встановили, що три керівники структурних підрозділів Фонду державного майна України та Генеральних директорів ПАТ «Чорноморський суднобудівний завод» та ПАТ «Херсонський суднобудівний завод» внесли завідомо неправдиві дані до акту підсумкової перевірки про виконання умов договору купівлі-продажу пакету акцій Чорноморського суднобудівного заводу.

«Досудовим розслідуванням встановлено, що вищевказані службові особи провівши перевірку, вивчивши необхідні документи та достовірно знаючи, що пункти приватизаційного Договору не виконані, з метою створення штучних підстав для надання можливості ПАТ «ХСЗ» розпоряджатись пакетом акцій без згоди ФДМУ та не вжиття заходів зі сторони ФДМУ щодо застосування штрафних санкцій або розірвання Договору у зв’язку з його невиконанням, внесли до офіційного документу – Акту підсумкової перевірки, завідомо неправдиві відомості щодо виконання покупцем умов договору у повному обсязі», — повідомила Лариса Сарган.

13 липня 2017 року Печерський районний суд Києва наклав арешт на 99% акцій ПАТ Чорноморський суднобудівний завод, що входить в Смарт-Холдинг Вадима Новинського. Заарештовані акції ЧСЗ розподілені між 9 юридичними особами. Тоді санкції були накладені за клопотанням Генеральної прокуратури в рамках кримінального провадження, відкритого у травні 2017 року.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+