Слухати

НБУ випустив пам’ятну монету із українським вченим-хірургом(ФОТО) / Новини на Громадському радіо

НБУ випустив пам’ятну монету із українським вченим-хірургом(ФОТО)

23 січня 2018 - 20:05
Ціна монети із зображенням вченого Олександра Шалімова складає 40 гривень

Національний банк України сьогодні, 23 січня, вів у обіг пам’ятну монету з нейзильберу, присвячену відомому українському вченому-хірургу Олександру Шалімову.

Про це йдеться у повідомленні Нацбанку.

Зазначається, що Шалімов був також доктором медичних наук, професором, академіком Національної академії наук України та одним із засновників української хірургічної школи.

«Олександр Шалімов автор понад 800 наукових праць та 112 винаходів, ініціатор створення в Україні двох науково-дослідних інститутів — у Харкові та Києві. За своє життя провів близько 40 тисяч операцій», — йдеться у повідомленні.

Учений відомий у світі своїми роботами, був членом міжнародного союзу хірургів, Асоціації хірургів України, Австрії, Німеччини.

Окрім того, Шалімов є дійсним членом Академії медичних наук України та Нью-Йоркської академії наук.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+