Слухати

Невідомі намагалися завадити передачі державі квартири екс-міністра Клименка / Новини на Громадському радіо

Невідомі намагалися завадити передачі державі квартири екс-міністра Клименка

23 січня 2018 - 21:28
У Нацагентсві повідомили, що подолали кількагодинний спротив та передали квартиру в управління компанії-управителю

Співробітники Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів прийняло в управління квартиру в центрі Києва, яка належала соратнику Віктора Януковича, колишньому міністру доходів і зборів Олександру Клименку. Цьому намагалися перешкодити невідомі особи, повідомляє прес-служба агенства.

«Невідомі особи, порушуючи Ухвалу суду та вимоги Закону, чинять перешкоди та супротив представникам Національного агентства  та Головної військової прокуратури щодо виконання Ухвали суду та передачі квартири в управління Національному агентству», — йдеться в повідомленні.

Також повідомляється, що співробітники агенства, попри перешкоду, прийняло квартиру та передало її в управління компанії-управителю за договором.

«Завдяки спільним злагодженим діям працівників Національного агентства та правоохоронних органів вдалося подолати багатогодинний супротив, затягування часу і фізичні перешкоди з боку третіх осіб під час передачі квартири в управління компанії-управителю», — повідомляє прес-служба.

Раніше квартира була передана в управління Національному агентству ухвалою Печерського районного суду міста Києва. Відповідно до інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно власником квартири №32 (реєстраційний номер 32 270 199) площею 200,8 кв.м. за адресою: м. Київ, бульвар Тараса Шевченка, будинок 27 Б, є ТОВ «Компанія з управління активами Ексельсіор».

5 січня 2018 року, між Національним агентством і ТОВ «Бізнес-центр навігатор» (код ЄДРПОУ 35 121 843) було укладено Договір управління активами, згідно з яким Національним агентством квартиру передано управителю.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+