Слухати

Офіційно: в машині, що згоріла на британському острові, був зниклий волонтер АТО / Новини на Громадському радіо

Офіційно: в машині, що згоріла на британському острові, був зниклий волонтер АТО

23 січня 2018 - 16:48
Це підтвердив тест ДНК, який проводили британські слідчі в рамках розслідування. Причину смерті ще встановлюють

В автомобілі, що згорів цього місяця на британському острові Гернсі, був Мікус Альпс — латвієць за походженням, який був добровольцем АТО та волонтером. Про це повідомляє поліція острова 23 січня після отримання результатів тесту ДНК.

«Отримавши результати судової експертизи щодо зразків ДНК, які були виявлені в машині  в понеділок 8 січня, ми можемо підтвердити, що рештки померлої людини належать Мікусу Альпсу», — йдеться в повідомленні поліції.

Наразі невідомо, як саме помер Альпс. Причину смерті планують встановити протягом наступного тижня, повідомляє місцева поліція.

Нагадаємо, Мікус Альпс зник на британському острові Гернсі, де він жив, 8 січня. Того ж дня поліція острова знайшла вщент згорілий автомобіль, в якому виявили людські рештки.

Пізніше поліція підтвердила, що спалений автомобіль належав Альпсу. Утім, тоді вони не були впевнені, що чоловік був усередині машини.

Українські волонтери одразу заявили про те, що в машині спалили Мікуса Альпса. Як розповів Громадському радіо командир 8-го окремого батальйону Української Добровольчої Армії Андрій Гергерт (позивний «Червень»), Альпс постраждав за свої проукраїнські погляди.

33-річний Мікус Альпс був добровольцем АТО протягом останніх двох років. Після повернення додому він продовжував активно допомагати українським бійцям, постачав для їхніх потреб вживані автівки, продовольство, гроші.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+