Слухати

У Росії заборонили прокат фільму «Смерть Сталіна» / Новини на Громадському радіо

У Росії заборонили прокат фільму «Смерть Сталіна»

23 січня 2018 - 19:37
Британську сатиричну комедію про політичні інтриги в Москві після смерті диктатора заборонили після того, як її подивились депутати Держдуми та посадовці Мінкульту РФ

Міністерство культури Російської Федерації ухвалило рішення відкликати прокатне посвідчення у британського фільму «Смерть Сталіна».

Про це повідомляє російська інформагенція «ТАСС».

Напередодні відбувся закритий показ фільму, на якому були присутні діячі кіно, депутати Держдуми, члени громадської ради при Мінкульті. Багато з них за підсумками перегляду висловилися за заборону стрічки.

Підставою для відкликання став підпункт «д» пункту 20 правил, що стосуються прокатних посвідчень. Зазначається, що прокатне посвідчення може бути відкликано у разі «виявлення під час публічної демонстрації фільму матеріалів, що містять інформацію, поширення якої заборонено законодавством Російської Федерації».

Вихід на російські екрани британської сатиричної комедії Армандо Яннуччі «Смерть Сталіна», знятої за коміксами Фаб’єна Нурі і Тьєррі Робіна, було заплановано на 25 січня.

Світова прем’єра відбулася у вересні 2017 року. В Україні прем’єра запланована на 25 січня.

Картину зняв британський режисер Армандо Януччі. У фільмі через чорний гумор змалювується внутрішньо політична ситуація 1950-х років радянської Росії.

Режисер висміяв, як після смерті Сталіна кожен із вищого керівництва СРСР намагається взяти ситуацію у свої руки, проте об’єднані ці люди лише одним – кожен хоче залишитись у живих.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+