Слухати

62% американців вважають, що публічна дискусія щодо сексуальних домагань призведе до змін у суспільстві / Новини на Громадському радіо

62% американців вважають, що публічна дискусія щодо сексуальних домагань призведе до змін у суспільстві

24 січня 2018 - 14:36
ABC News та Washington Post провели опитування серед жінок та чоловіків

6 з 10 опитаних американців вважають, що публічна дискусія щодо сексуальних домагань зрештою призведе до реальних змін у суспільстві. Про це пишуть ABC, які провели дослідження разом з Washington Post.

Серед опитаних були і чоловіки, і жінки. 

Читайте також: «Чорний протест» Голлівуду: «Золотий глобус 2018» пройшов під гаслом «ні сексуальним домаганням!»

Змінилися і показники ставлення до сексуальних домагань, як проблеми суспільства. Тепер 83% опитаних вважають сексуальне насилля проблемою, 72% називають цю проблему «серйозною». Обидві цифри від жовтня збільшилися на 8%.

Опитування проводилося стаціонарним та мобільним телефонами 15-18 січня 2018 року англійською та іспанською мовою серед випадкової вибірки з 1005 дорослих американців. Похибка вибірки може складати 3,5%, включно з дизайн-ефектом.

Читайте також: Реальних механізмів захисту в суді від сексуальних домагань в Україні немає, — юристка

sexual_harassment_chart-01.jpg

Графік ставлення людей до зростання уваги щодо сексуального насилля //
Графік ставлення людей до зростання уваги щодо сексуального насилля

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+