Слухати

Андрій Куликов повернувся на «Свободу слова» на річницю проголошення Соборності України / Новини на Громадському радіо

Андрій Куликов повернувся на «Свободу слова» на річницю проголошення Соборності України

24 січня 2018 - 12:35
Співзасновник Громадського радіо Андрій Куликов виступив, як запрошений гість, на останній програмі «Свобода слова», темою якої була річниця проголошення Соборності України

«Українські журналісти, і телевізійники, і радійники дуже довгий період привчали публіку до мінімальноприйнятного рівня якості. І тепер, коли ми пропонуємо кращий рівень, люди не завжди здатні його сприйняти», — підкреслив у своєму виступі Андрій Куликов. 

Сергій Цигіпа з «Детектор медіа» назвав цю програму «Свобода слова» без клонів та клоунів, а також звернув увагу, що слухати гостей було приємно та пізнавально. «Все відбувалося толерантно, збалансовано та зі взаємоповагою. І це було головною відмінністю від програм за участю політиків та їх «обслуговуючого персоналу» з числа усіляких політологів та численних експертів», — написав він у своїй колонці. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+