Слухати

Китайська HNA Group планує продаж акцій швейцарської авіакомпанії Swissport  / Новини на Громадському радіо

Китайська HNA Group планує продаж акцій швейцарської авіакомпанії Swissport

24 січня 2018 - 15:37
Авіакомпанія Swissport щорічно перевозить 230 мільйонів пасажирів та майже п'ять з половиною мільйонів тон вантажу

Китайська HNA Group планує перший публічний продаж акцій швейцарської авіакомпанії Swissport, — передає Reuters з посиланням на власні джерела серед залучених у процес осіб. 

HNA Group сподівається отримати щонайменше 2,84 мільярди доларів за продаж фірми. 

Раніше китайські банки приватно і публічно висловлювали занепокоєння після того, як HNA не змогла погасити деякі борги, включаючи лізингові платежі за літаки. Один з очільників компанії Чен Фенг заявив, що впевнений, що компанія зможе подолати фінансові проблеми та отримуватиме допомогу від банків та інших фінансових інституцій цього року.  

Нагадаємо, що HNA Group Co., Ltd. — це китайський конгломерат компаній зі штаб-квартирою в Хайкоу (Хайнань). Зараз компанія займається комерційними авіаперевезеннями, нерухомістю, фінансовими послугами, туризмом, логістикикою. Конгломерату належить авіакомпанія Hainan Airlines — четвертий за розміром флоту китайський комерційний авіаперевізник і найбільша приватна авіакомпанія в Китаї .

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+