Слухати

Літак з тілами усіх загиблих у Кабулі українців прибуде в Україну сьогодні / Новини на Громадському радіо

Літак з тілами усіх загиблих у Кабулі українців прибуде в Україну сьогодні

24 січня 2018 - 11:03
З етичних міркувань час прибуття літака не розголошують

Літак з сімома тілами загиблих у Кабулі українців прибуде в Україну сьогодні. Про це Громадському радіо повідомила Мар’яна Беца, речниця МЗС України.

Всі 19 українців, які вижили під час теракту, вже повернулися додому. 

Нагадаємо, вечері 19 січня нападники увірвалися до готелю Intercontinental, що у столиці Афганістану Кабулі. Вони стріляли у гостей і персонал, а також використовували гранати. Афганські спецслужби заявили, що усі троє нападників були вбиті. Під час спецоперації з готелю евакуювали 153 особи, в тому числі 41 іноземця. Відповідальність за напад узяло на себе угрупування «Талібан».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+