Слухати

Університет імені Олександра Богомольця заробив  50 мільйонів гривень науковою роботою / Новини на Громадському радіо

Університет імені Олександра Богомольця заробив 50 мільйонів гривень науковою роботою

24 січня 2018 - 23:09
Загалом за 2017 рік університет заробив 441 мільйонів гривень

За 2017 рік університет імені Олександра Богомольця заробив  50 мільйонів гривень науковою роботою. Про це в ефірі Громадського радіо розповіла ректорка Київського медичного університету імені Олександра Богомольця Катерина Амосова. 

«Наш спецфонд — те, що ми заробили освітніми послугами та  науковою роботою -  441 мільйонів гривень. Наукова робота — 50 мільйонів гривень. Це на 90% Інститут гігієни і екології, який має безліч договорів щодо визначення шкідливих речовин в маленькій кількості в оточуючому середовищі. Надходження з цього інституту за три роки збільшились у 4 рази. Стоматологічний центр збільшив надходження з одного мільйона гривень на рік до майже шести», — розповіла в ефірі Громадського радіо Катерина Амосова.  

Вона  додала, що університет планує залучати грантові кошти, проте зараз для цього недостатньо партнерів та упізнаваності університету закордоном. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+