Слухати

Азаров: Манафорт мене переконував підтримати асоціацію з ЄС / Новини на Громадському радіо

Азаров: Манафорт мене переконував підтримати асоціацію з ЄС

25 січня 2018 - 15:14
Колишній прем'єр-міністр України Микола Азаров заявляє, що Манафорта не можна вважати «агентом Кремля»

Колишній керівник передвиборчої кампанії Дональда Трампа Пол Манафорт, який також був радником під час президентської кампанії Віктора Януковича, переконував Миколу Азарова взяти курс на Євроінтеграцію.

Про це сказав у інтерв’ю російському виданню «Риа Новости» колишній прем`єр-міністр України Микола Азаров.

«У мене він весь час, так би мовити, забивав ці цвяхи свого зомбування з приводу європейської інтеграції, Асоціації з ЄС. Це ж він організовував всі поїздки Януковича до Сполучених Штатів, не посольство наше, а саме він. Тому для мене було смішно чути, що він «агент Кремля». Це просто абсурдно! Якщо про когось я міг би щось припустити таке, але про Манафорт такого сказати не можна», — розповів Азаров.

12 січня 2015 року Інтерпол оголосив у міжнародний розшук колишнього прем’єра Миколу Азарова та інших посадовців режиму Януковича. 

У жовтні 2017 року Пола Манафорта і його ділового партнера Ріка Гейтса звинуватили по 12 статтях, у тому числі у відмиванні грошей, а також в лобіюванні інтересів іноземної держави. Зокрема Манафорт звинувачується у відмиванні 18 млн доларів США

Зазначається, що Манафорт і Гейтс заробили десятки мільйонів доларів доходу від роботи для українських політичних партій та лідерів і відмили гроші через американські та іноземні організації, щоб сховати платежі з 2006 року і принаймні до 2016 року.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+