Слухати

Смерть дитини на Одещині: вірусологічне дослідження підтвердило кір

25 січня 2018 - 10:58
Для того, щоб остаточно підтвердити діагноз, потрібно дочекатися ще двох експертиз, кажуть у Департаменті здоров’я ОДА
Смерть дитини на Одещині: вірусологічне дослідження підтвердило кір / Новини на Громадському радіо

Одне з трьох досліджень підтвердило, що півторарічна дівчинка в Одеській області померла 18 січня від кору.

Про це повідомила Громадському радіо заступниця начальника Департаменту охорони здоров’я Одеської ОДА Оксана Сорочан.

«Вірусологічне дослідження підтвердило високий титр імуноглобулінів. Можна говорити про вірус кору, але потрібно мати всі три заключення – вірусологічне,  патофізіологічне і гістологічне, щоб підтвердити, що дитина дійсно померла від кору», — розповіла Сорочан.

18 січня у Березівському районі районі Одеської області померла півторарічна дівчинка. Місцеві ЗМІ причиною смерті назвали кір.

19 січня в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун заявила, що дитина померла від кору, однак під час смерті на тілі не було корового висипу. Станом на 19 січня, одеські лікарі не передавали в МОЗ дані про восьму смерть від кору.

Згідно з офіційними даними МОЗ, з початку спалаху внаслідок кору померло 8 людей: 5 дітей і 3 дорослих, усі в Одеській області.

З початку 2018 року від кору в Україні померли двоє людей.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+