Слухати

Суд у Лондоні продовжив арешт активів Коломойського і Боголюбова

25 січня 2018 - 11:27
Під арештом знаходяться активи на суму понад $2,5 млрд
Суд у Лондоні продовжив арешт активів Коломойського і Боголюбова / Новини на Громадському радіо

Високий суд Лондона у Великій Британії 19 січня продовжив дію наказу про всесвітній арешт активів колишніх власників «Приватбанку» Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова на суму понад $2,5 млрд до чергового відповідного розпорядження суду.

Про це повідомили агентству «Інтерфакс -Україна» у прес-службі ПриватБанку.

«Минулого тижня в англійському суді відулися додаткові слухання щодо процесуальних питань у справі ПриватБанку проти Ігоря Коломойського, Геннадія Боголюбова та інших осіб. Наказ суду про всесвітній арешт активів, винесений у грудні 2017 року, було продовжено до наступного відповідного наказу суду», — повідомили у банку.

Суд зобов’язав Коломойського і Боголюбова розкрити інформацію про всі свої активи обмеженому колу осіб, які безпосередньо беруть участь в розгляді справи. додали у прес-службі.

Читайте також: Активи Коломойського: рішення суду Лондона має ще підтвердити суд України

Нагадаємо, що раніше «ПриватБанк» почав судовий розгляд у високому суді Лондона проти своїх колишніх власників і керівників. 19 грудня Високий Суд Англії видав наказ про всесвітній арешт активів Коломойського і Боголюбова, а також шести компаній, які, ймовірно, їм належать або знаходяться під їхнім контролем. Завдяки цьому судовому процесу «Приватбанк» сподівається повернути 2,5 мільярда доларів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+