Слухати

У Швейцарії планують створити Глобальний центр кібербезпеки  / Новини на Громадському радіо

У Швейцарії планують створити Глобальний центр кібербезпеки

25 січня 2018 - 17:54
Центр має забезпечити співпрацю різних урядів, компаній, фахівців і правоохоронних органів

У швейцарському місті Женева планують створити Глобальний центр кібербезпеки для побудови безпечного кіберпростору та його захисту.

Такі наміри оголосили під час Всесвітнього економічного форуму у Давосі, передає сайт форуму.

«Центр працюватиме в Женеві, Швейцарія, як автономна організація, що діє під покровительством Всесвітнього економічного форуму», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що центр хочуть створити як першу міжнародну платформу для співпраці урядів, компаній, фахівців і правоохоронних органів.

У Давосі підкреслили, що проблема кібератак непідвладна силам і організаціям, які намагаються впоратися з ними самотужки.

«Лише за рахунок співпраці, обміну інформацією та загальних стандартів світова громадськість зможе успішно протистояти електронній злочинності», — йдеться у повідомленні.

Читайте також: Петро Порошенко зустрівся із президентом Швейцарії у рамках форуму у Давосі

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+