Слухати

Відкрита дискусія Громадського радіо про стереотипи у вихованні та повагу між статями

25 січня 2018 - 18:56
2 лютого 2017 року о 18:30 в інноваційному просторі HUB 4.0 (пров. Ярославський, 1/3, Київ) Громадське радіо проведе відкриту дискусію у рамках спец.проекту «Доведи, що кохаєш»
Відкрита дискусія Громадського радіо про стереотипи у вихованні та повагу між статями  / Новини на Громадському радіо

Громадське радіо проведе відкриту дискусію “Народжені для кухні”, “створені для захисту”: про стереотипи у вихованні та повагу між статями у рамках спец.проекту Громадського радіо «Доведи, що кохаєш». 

Подосліджуємо прояви неповаги між чоловіками і жінками та дізнаємось, хто поводиться агресивніше. Проведемо невеличке анкетування і поекспериментуємо разом. Розглянемо, що таке стереотипи і як дзеркальні нейрони створюють контури неповаги у нашому мозку. 

Поспілкуємось з відомою психологинею, директоркою мережі шкіл і дитячих садків “Перша дитяча академія”, авторкою і ведучою “Академії професійного батьківства” Мариною Романенко про різницю у вихованні хлопчиків і дівчаток та розвиток поваги між ними.

Ознайомитись з проектом #ДоведиЩоКохаєш. Ми будемо раді почути ваші відгуки, побажання і пропозиції. 
Вхід вільний. Реєстрація обов’язкова.

Місце проведення: інноваційний простір HUB 4.0 (пров. Ярославський, ⅓, Київ). Тут розташовані конференц-зали, цілодобові офіси, Галерея українських інновацій, а нещодавно відкрився четвертий поверх з додатковими локаціями. Серед них п’ятий коворкінг, конференц-зала для практичних лекцій і майстер-класів Classroom, закриті smart офіси і переговорні кімнати. Для всіх охочих проводять екскурсії. Отже відтепер HUB 4.0 це 1750 кв м комфортного простору для роботи, навчання і розвитку. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

logo_mdm_fr_cmjn.jpg

За підтримки МГО «Лікарі Світу» //
За підтримки МГО «Лікарі Світу»
За підтримки Міжнародної гуманітарної організації «Лікарі Світу»

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+