Слухати

ПАРЄ може скоротити витрати через шантаж Росії щодо внесків  / Новини на Громадському радіо

ПАРЄ може скоротити витрати через шантаж Росії щодо внесків

26 січня 2018 - 19:28
У ПАРЄ не готові йти на зустріч російським вимогам, тому пропонують альтернативу - скоротити витрати

Парламентська асамблея Ради Європи може скоротити витрати через шантаж Росії щодо мораторію на сплату внесків до бюджету європейського відомства.

Про це розповів у коментарі Громадському радіо голова делегації Верховної Ради України в ПАРЄ, віце-президент асамблеї Володимир Ар’єв.

«Зараз уже почалися розмови щодо того, щоб не приставати на умови фінансового шантажу Росії, а скорочувати витрати і починати жити так само, як колись асамблея жила до того, поки Росія вступила у Раду Європи», — розповів Володимир Ар’єв.

Також він підкреслив, що багато представників ПАРЄ не вважають за потрібне йти на зустріч російським вимогам щодо внесення змін до регламенту, бо це може послабити асамблею.

«Через те, що зараз Росія шантажує відсутністю своїх внесків, виникають дефіцити у бюджеті Ради Європи. І у секретаріаті поширюються чутки, що з непоступливістю країни, працівники секретаріату Європи недотримують компенсації інфляційної, яка проводиться за французьким законодавством щороку», — розповів голова делегації Верховної Ради України в ПАРЄ.

Він також наголосив, що з допомогою маніпуляції щодо внесків до бюджету Ради Європи, Росія намагається налаштовувати секретаріат Ради Європи проти України.

Сьогодні, 26 січня, ПАРЄ підтримала поправки української делегації в резолюцію «Розвиток процедури моніторингу». Цим документом Асамблея  нагадала про агресію на Донбасі і анексію Криму та знову зажадала від Росії виконувати резолюції ПАРЄ з цих питань. 

«Поправка нагадує про те, що Росія зобов’язана виконувати всі резолюції щодо деокупації Криму та Донбасу і повернення Криму під юрисдикцію України. Тобто це був дуже чіткий сигнал», — наголосив Ар’єв. 

Як відомо, Росія була позбавлена права голосу в ПАРЄ в квітні 2014 року після окупації Криму і початку воєнних дій на Донбасі.

Зимова сесія асамблеї відбувалась 22-26 січня у французькому Страсбурзі. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+