Слухати

Сполучені Штати включили до санкційного списку десятьох «міністрів ЛДНР» / Новини на Громадському радіо

Сполучені Штати включили до санкційного списку десятьох «міністрів ЛДНР»

26 січня 2018 - 19:19
США також наклали санкції на заступника міністра енергетики РФ Андрія Черезова та директора Департаменту оперативного контролю та управління в електроенергетиці РФ Євгена Грабчака

Список приватних осіб і підприємств, які потрапили під санкції, опублікований на сайті американського Мінфіну.

Серед українських громадян, які включені в цей перелік є Ігор Антипов. У базі центру «Миротворець» про нього написано як про заступника «міністра інформації «ДНР».

У списку є також «міністр палива і енергетики «ДНР» Олексій Грановьский, «Глава МЗС ДНР», Наталя Ніконорова, «міністр фінансів «ДНР» Катерина Матюшенко, «міністр держбезпеки «ДНР» Володимир Павленко, «в.о. міністра юстиції «ДНР» Олена Радомська, «міністр палива «ЛНР» Павло Мальгін, «міністр економіки «ЛНР» Олена Костенко, «міністр праці «ЛНР» Світлана Малахова, колишній «міністр палива «ЛНР» Олександр Мельничук, «міністр закордонних справ «ДНР» Наталя Ніканорова.

У числі компаній, що потрапили під санкції: ТОВ «ПО» Кірішинефтеоргсинтез «(входить у ВАТ «Сургутнафтогаз»), «Сургутнефтегазбанк», страхове товариство «Сургутнафтогаз «, ще кілька дочірніх підприємств «Сургутнафтогазу»«, який вже знаходиться під секторальними санкціями.

Також під санкції потрапили ЗАТ «ВО Технопромекспорт», «Силові машини» «Ленгіпронефтехім», ТОВ «Медіа-Інвест», ТОВ «Новгороднефтепродукт», «Сургутмебель», «Калінінграднефтепродукт», «Псковнефтепродукт» , «Тверьнефтепродукт», «Радгосп «Червішевскій».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+