Слухати

В Росії співробітницю паспортного столу звільнять за реєстрацію одностатевого шлюбу / Новини на Громадському радіо

В Росії співробітницю паспортного столу звільнять за реєстрацію одностатевого шлюбу

26 січня 2018 - 21:04
Документи вже включили у федеральну базу даних недійсних паспортів

Співробітницю московського Центру державних послуг звільнять після перевірки інформації про реєстрацію шлюбу між двома чоловіками. Про це повідомляється на офіційному сайті МВС Росії. 

«За фактом проставлення штампу про реєстрацію шлюбу між громадянами чоловічої статі в паспорти громадян Російської Федерації проводиться службова перевірка, за результатами якої співробітниця, яка допустила порушення законодавства Російської Федерації, і її безпосередній керівник будуть звільнені з органів внутрішніх справ», — повідомила представник МВС Росії Ірина Вовк.

Нагадаємо, що одностатеві шлюби легалізовані у США, Німеччині, Франції, Великій Британії, Іспанії, Швеції та ще у понад 20 країнах світу. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+