Слухати

Біля Австралії зник пором із 50 людьми. Його шукають понад тиждень / Новини на Громадському радіо

Біля Австралії зник пором із 50 людьми. Його шукають понад тиждень

27 січня 2018 - 16:11
Судно мало прибути до одного з атолів острівної держави Кірибаті 20 січня

Неподалік одного з атолів острівної держави Кірибаті, що розташована біля Австралії, загубився пором із 50 пасажирами. Про це повідомляє BBC.

Паром вирушив у плавання ще 18 січня. Це — двокорпусне дерев’яне судно  завдовжки приблизно у 18 метрів. Пором вирушив із острову Нунуті та мав прибути до порту Бетіо через два дні., подолавши 260 кілометрів.

Судно намагаються знайти пошукові групи з Нової Зеландї та Фіджі.

«Ми знаємо, що на судні провели ремонт гребного валу незадовго до відплиття. Це, можливо, спричинило проблеми в плаванні», — сказав офіцер новозеландського рятувального центру Джон Ешбі.

Кірибаті складається з 33 атолів, які займають величезну територію в екваторіальній частині Тихого океану.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+