Слухати

Проросійський кандидат Земан лідирує на президентських виборах в Чехії / Новини на Громадському радіо

Проросійський кандидат Земан лідирує на президентських виборах в Чехії

27 січня 2018 - 17:06
Майже 83% виборчих районів повідомляють, що там Земан набрав 53,3, а проєвропейський кандидат Драгош 46,6%

Кандидат Мілош Земан лідирує на президентських виборах у Чехії. Про це повідомляє Reuters. За оцінкою видання, попри те, що інформації щодо ситуації у великих містах ще немає, Їржі Драгош з кожною хвилиною втрачає шанс закрити прогалину. 

Нагадаємо, що  чеський соціал-демократичний політик Мілош Земан був прем’єр-міністром Чеської Республіки у 19982002, кандидат на президентських виборах в 2003 році, в 20092010 роках.

У 2013 був обраний президентом Чеської Республіки. Відомий своїми лівими та проросійськими висловлюваннями. Наприклад, 20 червня 2014 року російська інформаційна агенція ИТАР-ТАСС опублікувала деякі фрагменти свого ексклюзивного інтерв’ю із Земаном, де зокрема наводяться його вислови:

« Я не бачу ніяких причин, навіщо потрібно ізолювати Російську Федерацію від Євросоюзу, навіщо говорити про санкції, про блокаду, про ембарго…
Нам потрібна енергія, вам — трамваї, тролейбуси, автобуси…
Необхідно усунути візи, наприклад, з Росією. Навіщо займатися такою бюрократією, яка пов’язана саме з візами?».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+