Слухати

Росія: чоловіків, яким поставили штампи про шлюб, звинуватили у псуванні паспортів / Новини на Громадському радіо

Росія: чоловіків, яким поставили штампи про шлюб, звинуватили у псуванні паспортів

27 січня 2018 - 19:11
Раніше вони побралися в Данії та зареєстрували шлюб у Росії. Через кілька днів їхні паспорти визнали недійсними, а тих, хто поставив штампи, — звільнили

Проти двох чоловіків, які побралися за кордоном та зареєстрували шлюб у Росії, відкрили адміністративні провадження. Їх звинувачують у тому, що вони нібито зіпсували свої паспорти. Про це повідомляє Meduza.

Російські громадяни Павло Стоцко та Євгеній Войцеховський уклали шлюб у Данії 5 січня цього року. Після цього чоловіки повернулися до Росії та 25 січня звернулися до Багатофункціонального центру надання державних та муніципальних послуг, щоб зареєструвати свій шлюб у рідній країні. У центрі їм поставили відповідні штампи в паспортах.

Вчора, 26 січня, МВС Росії визнало недійсними паспорти чоловіків. Також спвробітники Служби безпеки оголосили про звільнення співробітників, які зареєстрували шлюб Стоцка і Войцеховського.

«Ми продовжуємо боротьбу. Наші адвокати будуть домагатися скасування рішення, боротися за визнання наших паспортів дійсними, а також за те, щоб жоден із співробітників МВС, які були причетні до проставлення нам штампів у паспорти, які не були звільнені з порушенням трудового кодексу за свої законні дії», — заявив Павло Стоцко «Интерфаксу».

Стаття, за якою відкриті адміністративні провадження проти чоловіків, передбачає штраф від 100 до 300 рублів (до 60 гривень).

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+