Слухати

Росія погрожує США відповіддю на санкції / Новини на Громадському радіо

Росія погрожує США відповіддю на санкції

27 січня 2018 - 09:12
Росія вважає, що не причетна до окупації українських територій

Росія «залишає за собою право на відповідь» Сполученим Штатам Америки після розширення списку санкцій проти російських підприємств, а також проти громадян Росії та України, які причетні до окупаційної влади Криму, Донецької та Луганської областей.

Про це йдеться у коментарі Міністерства закордонних справ Росії щодо розширення санкцій США.

«Якщо влада США вважає за краще розірвати економічні та інші зв’язки з Росією, це їхнє право, як ми залишаємо за собою право на відповідь. Однак вашингтонським стратегам час задуматися, що безглуздою санкційною кампанією, яка не дала і не дасть їм жодних результатів, а обернеться лише фінансовими втратами для американського бізнесу, вони демонструють на весь світ власну безпорадність», — ідеться у повідомленні МЗС РФ.

Відомство стверджує, що країна не причетна до збройного конфлікту на сході України та ситуації на окупованих українських територіях.

«Продовжуючи спроби чинити тиск на нашу країну, США ввели додаткові санкції проти ряду російських громадян і компаній під надуманим приводом причетності Росії до української кризи. У Вашингтоні ніяк не можуть позбутися ілюзій, що нас можна налякати відмовами в американських візах або торговими заборонами, змусити відмовитися від незалежного курсу на міжнародній арені, від відстоювання своїх національних інтересів», — вважають у МЗС РФ.

Москва вважає, що відповідальність за події на Євромайдані та на сході Україні варто покладати на США.

26 січня США розширили список санкцій проти Росії через збройний конфлікт в Україні, додавши до нього 21 фізичну особу і 12 організацій. До санкційного списку внесли 10 так званих «міністрів ЛДНР».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+