Слухати

Російські силовики блокують засідання «Кримської солідарності» в Судаку / Новини на Громадському радіо

Російські силовики блокують засідання «Кримської солідарності» в Судаку

27 січня 2018 - 14:27
Приводом для втручання «поліції Судака» був дзвінок-повідомлення про зброю в учасників заходу

Російські силовики блокують засідання Кримської солідарності в Судаку. Про це Громадському радіо повідомила керівниця Кримської правозахисної групи Ольга Скрипник

«Є спроби незаконного блокування зустрічі Кримської солідарності. Для цього використовуються так звані сили поліції Судака. Підстави абсолютно незаконні. Спочатку приводом зайти у приміщення був якийсь дзвінок про те, що хтось у кімнаті зі зброєю. Дзвінок фейковий. Це очевидно. Ніякої зброї немає. Потім вони почали посилатись на закон про мітинги та демонстрації, хоча адвокати одразу заявили, що подія не підпадає під цей закон. Співробітник незаконної поліції намагається блокувати проведення зустрічі. Тут є чисто політичний мотив не дати організації провести зустріч», — розповіла у коментарі Громадському радіо Ольга Скрипник. 

За словами журналіста Антона Наумлюка, у заході взяли участь близько 200 людей. 

Нагадаємо, що Кримська солідарність — це громадська організація, до складу якої входять родичі політв’язнів та зниклих безвісти. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+