Слухати

Третина українців хоче виїхати? Соціолог прокоментував результати дослідження / Новини на Громадському радіо

Третина українців хоче виїхати? Соціолог прокоментував результати дослідження

27 січня 2018 - 20:57
На сезонні роботи хотіли б виїхати приблизно 15%, назавжди — близько 14%

Кожен третій українець розглядає можливість поїхати з країни прямо зараз або при найближчій зручній можливості. Про це свідчать результати опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології та опублікованими «Дзеркалом тижня». Детальніше про результати дослідження Громадському радіо розповів директор Інституту Володимир Паніотто.

За його словами, людей, які роблять певні кроки для виїзду за кордон, — приблизно 6%. Серйозно налаштованих — ще 11%.

«Тобто, 17 відсотків, а це становить приблизно шість мільйонів людей», — пояснює Паніотто.

На сезонні роботи хотіли б виїхати приблизно 15%. Заробити грошей і повернутися, незалежно від терміну — приблизно 12%, каже Паніото. Приблизно 14% були б не проти виїхати назавжди, ще 26% — поки в Україні не розпочнеться стійке економічне зростання.

Ці цифри можуть бути ще більшими, зазначає Паніотто. Під час дослідження думку питали тільки в тих, чия родина залишається в Україні.

«Ми опитуємо людей, в яких у родині хтось залишився тут. Тобто, якщо в людини вже всі рідні виїхали, десь перебувають на заробітках і невідомі, чи повернуться, то людина не потрапляла до нашої вибірки», — каже соціолог.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+