Слухати

Навальний проводить страйк виборців у РФ. До його офісу прийшла поліція (ФОТО, Відео) / Новини на Громадському радіо

Навальний проводить страйк виборців у РФ. До його офісу прийшла поліція (ФОТО, Відео)

28 січня 2018 - 09:22
Поліцейські шукають бомбу в офісі Фонду боротьби з корупцією у Москві

У містах Росії проходить акція «Страйк виборців», яку організував політик Олексій Навальний. До офісу його «Фонду боротьби з корупцією» (ФБК) прийшли правоохоронці.

Навальний закликав вийти на акцію після того, як у кінці грудня 2017 року Виборча комісія Росії відмовила йому в реєстрації як кандидата на президентські вибори. Учасники мітингів виступають за те, щоб влада у Росії змінювалася, а вибори пройшли чесно.  

Акції вже почалися у Читі, Улан-Уде, Комсомольську-на-Амурі, Магадані, Іркутську, Владивостоці, Красноярську, Якутську.  У Якутську мітинг пройшов при 45 градусах морозу.

Тим часом у Москві в офіс ФБК увірвалася поліція. Правоохоронці заявили, що шукають бомбу. Вони проводять обшуки у студії офісу, звідки ведуть пряму трансляцію акцій. 

Поліцейські заявили, що ведучий трансляції на каналі «Навальний LIVE» заклав в офісі бомбу.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+