Слухати

Папа Франциск відвідав УГКЦ у Римі(ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Папа Франциск відвідав УГКЦ у Римі(ВІДЕО)

28 січня 2018 - 19:24
Глава Української греко-католицької церкви заявив, що це добрий знак майбутнього візиту папи в Україну

У Римі Папа Франциск відвідав собор Святої Софії на запрошення глави Української греко-католицької церкви блаженнішого Святослава Шевчука.

Там він зустрівся із українською греко-католицькою громадою, повідомляє Risu.

«Ми вдячні вам, що пам’ятаєте про наш народ у ваших  молитвах, за акцію «Папа для України», за те, що ви стали для нас посланцем благої вістки Христа. .. Цей візит – це добрий знак вашого майбутнього візиту в Україну»,  – заявив під час вітального слова до папи глава УГКЦ Патріарх Святослав.

Як розповів папа Франциск, в Італії проживає близько 200 тис. українців, третина з яких має до 30-ти років. Він також зазначив, що існує 145 українських греко-католицьких громад, в яких служать 65 священиків.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+