Слухати

У Києві 600 представників Нацкорпусу присягнули на вірність українцям(ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

У Києві 600 представників Нацкорпусу присягнули на вірність українцям(ВІДЕО)

28 січня 2018 - 18:36
«Національні дружини» здійснюють патрулювання вулиць та протидіють нарко- та алкопритонам

У столиці на території Косого капоніра Київської фортеці партія «Національний корпус» влаштувала присягу представників «Національних дружин».

Речник політичної партії «Національний корпус» Роман Чернишов розповів у коментарі Громадському радіо, що дружини діють в Україні уже рік, проте присягу прийняли сьогодні 600 учасників вперше.

«Це присяга на вірність і служіння українському народу у якості активного дієвого громадянина, члена ГО «Національні дружини», — пояснив Роман Чернишов.

Він також зазначив, що ці люди працюють в рамках громадської організації.

«Фактично це частина азвоського руху. Це добровільне об’єднання по підтриманню порядку на вулицях, патрулювання вулиць, протидії алко- та наркопритонам і взагалі для допомоги там, де державні органи або не можуть, або не хочуть допомагати українській громаді», — розповів речник Нацкорпусу.

Він наголосив, що «Національні дружини» не мають зброї і не є поліцейським, чи військовим об’єданням, проте співпрацюють із поліцією.

«Хочу запевнити, що з поліцією у дружин є дуже добрий контакт і співпраця. Ви розумієте, вони (ред. — нацдружини) не мають права вимагати документи. Громадський арешт мають право робити, якщо є якийсь злочин, але превентивні заходи робити не можуть, у них немає зброї, і якщо є така вимога, то наші хлопці викликають поліцію і діють разом із ними», — розповів Роман Чернишов.

Проте, за його словами, якщо поліція закриває очі на незаконні речі, то вони діють без спільної координації.

У представників «Національної дружини» є однакова форма. За словами речника Нацкорпусу, фінасують їх представники бізнесу.

«Є єдиний азовський рух, куди входять багато органіцазій, є політична партія Нацкорпус, і багато громадських організацій і фондів. І нас підтримують багато людей, багато представників бізнесу із усієї України… Звичайно, як політичним партіям допомагають представники бізнесу, то у нас роблять це таким же чином», — розповів Роман Чернишов.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+