Слухати

У Нацкорпусі розповіли, звідки фінансується партія  / Новини на Громадському радіо

У Нацкорпусі розповіли, звідки фінансується партія

28 січня 2018 - 19:42
Серед джерел фінансування, кажуть у Нацкорпусі, український бізнес

За словами представника політичної партії «Національний корпус», їхнє фінансування здійснює багато людей і представники українського бізнесу.

Про це сказав речник Нацкорпусу Роман Чернишов у відповідь на питання журналістки Громадського радіо, звідки була профінансована форма для «Національної дружини».

«Є єдиний азовський рух, куди входять багато органіцазій, є політична партія Нацкорпус, і багато громадських організацій і фондів. І нас підтримують багато людей, багато представників бізнесу із усієї України… Звичайно, як політичним партіям допомагають представники бізнесу, то у нас роблять це таким же чином», — розповів Роман Чернишов.

Як повідомляло Громадське радіо, сьогодні, 28 січня, 600 представників Нацкорпусу присянули на вірність українському народу у якості учасників «Національної дружини».

«Фактично це частина азвоського руху. Це добровільне об’єднання по підтриманню порядку на вулицях, патрулювання вулиць, протидії алко- та наркопритонам і взагалі для допомоги там, де державні органи або не можуть, або не хочуть допомагати українській громаді», — розповів речник Нацкорпусу.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+