Слухати

У Росії хочуть відкрити справу на чоловіка, який обороняв Навального від поліції, - журналіст / Новини на Громадському радіо

У Росії хочуть відкрити справу на чоловіка, який обороняв Навального від поліції, - журналіст

28 січня 2018 - 23:03
У відділку поліції на затриманого учасника акції Костянтина Салтикова склали протоколи за двома статтями

У Москві на вулиці Тверській під час затримання політика Олексія Навального та його адвоката один із пікетувальників намагався перешкоджати поліції. Тепер на чоловіка можуть відкрити кримінальне провадження.

Про це розповів у ефірі Громадського радіо журналіст видання «Медіазона» Олександр Горохов.

«Зараз проводиться перевірка за статтею 318 щодо людини, яка намагалась перешкоджати затриманню Навальному і його адвокату. Скоріше за все у нас буде нове кримінальне провадження», — розповів журналіст.

Згодом у виданні «Медіазона» повідомили, що на затриманого в Москві учасника акції Костянтина Салтикова склали протоколи за двома статтями: непокора вимозі поліцейського і порушення порядку проведення акції.  

Зазначається, що у відділі у Салтикова намагалися взяти пояснення у рамках перевірки по 318-й статті, але він скористався 51-ю статтею Конституції і відмовився давати будь-які свідчення.

Нагадаємо, раніше у Москві на вулиці Тверській затримали політика Олексія Навального, який закликав росіян у різних містах країни виходити сьогодні на акцію «Страйк виборців». Згодом Навального відпустили з відділу поліції під зобов’язання про явку.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+