Слухати

Бойовики спілкувалися з представниками ОБСЄ зі знятою з запобіжників зброєю / Новини на Громадському радіо

Бойовики спілкувалися з представниками ОБСЄ зі знятою з запобіжників зброєю

30 січня 2018 - 09:20
Бойовики заборонили лікарям і медсестрам розповідати про постраждалих в лікарнях тимчасово непідконтрольного Луганська

Бойовики «ЛНР» не пускали спостерігачів спеціальної моніторінгововой місії ОБСЄ до місця постійного місця зберігання важкого озброєння протягом деякого часу. Про це пише LIGA.net з посиланням на прес-службу місії.

«Біля постійного місця зберігання важкого озброєння озброєний член ЛНР повідомив патрулю місії, що він отримав розпорядження нікого не пропускати на територію даного об’єкта. Після того, як він завершив розмову по телефону, він ще раз підтвердив, що йому не дозволено пропускати спостерігачів до місця зберігання озброєння «, — відзначили в прес-службі.

За даними ОБСЄ, з другої спроби, після того як спостерігачі зв’язалися з іншими бойовиками, їх пропустили на територію даного об’єкта.

«На південний схід від Саханки два члена ДНР в одязі військового типу підійшли до патруля місії, при цьому їх автомати були зняті з запобіжників. Записавши номерні знаки автомобілів СММ, а також ім’я та прізвище старшого патруля, вони зажадали, щоб спостерігачі покинули даний район «, — уточнили в прес-службі.

Бойовики заборонили лікарям і медсестрам надавати інформацію про постраждалих в лікарнях тимчасово окупованого Луганська.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+