Слухати

КПВВ «Майорське»  не перенесуть у Верхньоторецьке, - Держприкордонслужба / Новини на Громадському радіо

КПВВ «Майорське» не перенесуть у Верхньоторецьке, - Держприкордонслужба

30 січня 2018 - 12:59
У фейкових новинах про перенесення КПВВ є підроблені документи з підписами та печатками голови військової адміністрації

Речник Держприкордонслужби Олег Слободян заявив в ефірі Громадського радіо, що новина про перенесення КПВВ з Майорська у Верхньоторецьке є фейком. 

«Такі рішення стають надбанням громадськості. Тут немає ніякої таємниці. Якби такі плани були, то і ми, і Донецька військова адміністрація, заявляли би про це та інформували б про зміни. Тож ця інформація не відповідає дійсності. Підозрюю, що, швидше за все, російські та проросійські ЗМІ спеціально її запускають та розкручують, щоб відволікти людей, які проживають на тимчасово окупованих територіях від проблем, які там зараз є. Починаючи від безробіття і до мобільного зв’язку. 

Немає логіки у такому рішенні. Навпаки ми перенесли КПВВ із Зайцевого в Майорськ. Тобто воно стало ближче до лінії розмежування на 4 кілометри. Ніхто не буде змінювати та віддалятися від лінії», — пояснив Олег Слободян.

Нагадаємо, що нещодавно у соціальних мережах та проросійських медіа почалася поширюватись інформація про те, що українська влада перенесе  КПВВ «Майорське» у Верхньоторецьке

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+