Слухати

У Єгипті знайшли динозавра, що жив 80 мільйонів років тому (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

У Єгипті знайшли динозавра, що жив 80 мільйонів років тому (ФОТО)

30 січня 2018 - 19:03
Динозавр жив неподалік узбережжя давнього океану, що існував задовго до появи Середземного моря

Група дослідників, очолювана доктором Хішамом Саламом з Ель-Мансурського університету знайшла залишки чотирьох ніг та шиї динозавра в місті-оазі Дахла на заході пустелі Єгипту,- передає Alarabiya.

«Динозавр був травоїдним групи Тиранозаврів і належить до Крейдового періоду. У цю групу входять найбільші тварини, що жили на планеті — Мансурозаври або «Ящірки Мансури», що були названі на честь місця, де знайшли залишки. Істота мала ріст 10 метрів та важила близько п’яти з половиною тон», — розповідає доктор Хішам Салам. 

Група шукала динозавра з 2010 року. Основним джерелом для пошуку були старі мапи та попередні дослідження, які доводили, що на заході пустелі в Єгипті мільйони років тому жили динозаври. Своїм відкриттям Салам завдячує відомому науковцю Рушді Саїду, який у своєму дослідженні припускав можливість існування динозаврів у пустелі Дахла. 

salam_added_that_all_the_members_of_his_research_team_where_women.jpg

Усі члени групи окрім керівника - жінки  // english.alarabiya.net
Усі члени групи окрім керівника — жінки
alarabiya.net

salam_says_that_living_in_this_dangerous_area_amid_extremely_difficult_weather_conditions_was_harsh.jpg

Керівник експедиції розповідає, що проводити дослідження у незручних та часом небезпечних умовах пустелі було дуже важко // english.alarabiya.net
Керівник експедиції розповідає, що проводити дослідження у незручних та часом небезпечних умовах пустелі було дуже важко
alarabiya.net

dr._hisham_salam_r_director_of_the_excavation_center_and_head_of_the_research_with_one_of_his_student_researchers._supplied.jpg

Доктор Хішам Салам разом зі студенткою на місці відкриття  // Dr. Hisham Salam (r), director of the excavation center and head of the research, with one of his student researchers. (Supplied)
Доктор Хішам Салам разом зі студенткою на місці відкриття
alarabiya.net

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+