Слухати

В Києві знайшли підтвердження про народження Малевича на Жилянській / Новини на Громадському радіо

В Києві знайшли підтвердження про народження Малевича на Жилянській

30 січня 2018 - 16:06
Арт-менеджерка Тетяна Філевська, ця деталь «має величезне значення для дослідників і може зрештою вплинути на інші дослідження»

В столиці знайшли документальні підтвердження про народження художника Каземира Малевича на вулиці Жилянській. Про це на сторінці у Facebook написала арт-менеджерка Тетяна Філевська. 

Якщо можливо поправити: народився 23 лютого (11- за старим стилем) 1879 року Казимир Малевич. Він був засновником супрематизму і співзасновником кубофутуризму. Дякую!

 

«Будівлі садиби не збереглись, але на сучасній мапі це місце поруч з будинком 63. Ми не маємо жодної стіни чи навіть зображень жодної стіни. Так, це не відкриття цілого архіву чи п»ятої версії Чорного квадрата. Але це маленька деталь, яка має величезне значення для дослідників і може зрештою вплинути на інші дослідження. Адреса — це не просто той чи інший будинок. Це статус, оточення, залученість до певних подій, впливи та інше», написала Тетяна Філевська.

Нагадаємо, український художник-авангардист українсько-польського походження Казимир Малевич.народився 23 лютого 1879 року. Він був засновником супрематизму і співзасновником кубофутуризму.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+