Слухати

«Ми всіх запрошуємо до Києва: і Януковича, і Азарова», — прес-секретарка Юрія Луценка / Новини на Громадському радіо

«Ми всіх запрошуємо до Києва: і Януковича, і Азарова», — прес-секретарка Юрія Луценка

31 січня 2018 - 16:43
Генпрокурор Юрій Луценко заявив про оголошення в розшук Миколи Азарова та Сергія Арбузова

Колишнього прем’єр-міністра Миколу Азарова та колишнього голову Нацбанку Сергія Арбузова оголошено в розшук у ході розслідування кримінального провадження відносно злочинної організація Януковича. Про це повідомив генпрокурор України Юрій Луценко

Азарову оголошено про підозру та оголошено в розшук «за фактом співучасті у незаконному заволодінні видобутим ПАТ «Укргазвидобування» та ПАТ «Укрнафта» скрапленим газом в особливо великих розмірах, що заподіяло державі шкоду у розмірі 2,2 млрд.грн». 

Арбузову «за фактом співучасті у заволодінні грошовими коштами ДАТ «Чорноморнафтогаз» в сумі 3,2 млрд. грн. при купівлі двох самопідіймальних бурових установок В312 і В319».

Прес-секретарка Юрія Луценко Лариса Сарган каже, що незаочний суд буде можливий у разі, якщо «ви допоможете нам доставити їх в суд».

«Ви ж розумієте, якщо людини немає в країні, то можливий тільки заочний суд. Ми всіх запрошуємо: і Януковича, і Азарова. Якщо ви хочете справедливого суду, приїжджайте, будь ласка, в Київ і буде вам справедливий суд», — прокоментувала Лариса Сарган Громадському радіо

Також у Києві було затримано ще двох фігурантів у справі. Голову наглядової ради «Вернум банку» Наталію Ігнатченко та громадянина А. Фролова підозрюють у відмиванні коштів, здобутих  членами злочинного угрупування Януковича. Сьогодні їм обирається запобіжний захід у вигляді тримання під вартою або застава у розмірі 1 млрд грн. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+