Слухати

Українські бійці взяли під свій контроль одне з сіл в «сірій зоні» (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Українські бійці взяли під свій контроль одне з сіл в «сірій зоні» (ВІДЕО)

31 січня 2018 - 18:18
Газу в селі ніколи не було, а світла немає з 2014 року. Місцеві жителі по кілька років не могли виїхати з села

Новоолександрівка — мале село на Луганщині, що опинилося і «сірій зоні». З 2015 року опорні пункти на околицях села були крайніми позиціями українських військових з одного боку, та позиціями бойовиків з іншого, повідомляє Військове телебачення.

Віднедавна українські війсьові покращили своє тактичне положення та просунулися уздовж лінії розмежування на кілька кілометрів і взівши Новоолександрівку під свій контроль.

«В це село ми зайшли кілька днів тому, супротивник час від часу намагається повернути втрачене. Вдень працюють снайпери та інша стрілецька зброя. Вночі прострілюють з крупнокаліберних кулеметів, але ми міцно вчепилися в цей шматок землі», — говорить військовий Костянтин.

За даними перепису населення 2001 року, в сели жили 124 людини. Х початком бойових дій їх залишилося менше 20. Газу в селі ніколи не було, електрики — з літа 2014

Один з місцевих жителів розповів: через бойові дії він жодного дня не покинув своєї домівки. За його словами, у нього є сільськогосподарська техніка і, якщо він поїде, то її вкрадуть.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+