Слухати

Батьківські комітети не скасовані, - пояснення представниці МОН / Новини на Громадському радіо

Батьківські комітети не скасовані, - пояснення представниці МОН

01 лютого 2018 - 19:12
За словами представниці Міністерства освіти і науки України, новий закон скасовує назву «батьківський комітет», проте не забороняє його існування

«Батьківські комітети не поза законом. Це не так. Змінилася лише назва. Сьогодні у школах існують органи громадського самоврядування. Це не значить, що комітети поза законом. Вони можуть називатись по-різному. Можливо, прибрали таке поняття як «батьківські комітети», проте є «органи громадського самоврядування». Це нічого не змінило. Батьки мають прав об’єднуватись для вирішення питань. Вони самі можуть визначатись з назвою. 

Раніше був батьківський комітет, то зараз вони можуть інакше називатись. Орган існує і його повноваження розширені. 70 і 28 статті закону про совіту визначають повноваження комітетів. А збирання грошей не передбачено законодавстом про освіту», — пояснила заступниця начальника державно-громадського управління освітою МОН Ольга Малишева.

Нагадаємо, що УП Життя з посиланням на запит громадського активіста Віталія Фурманюка, повідомляло (пізніше матеріал був видалений прим. ред.), що Міністр освіти Лілія Гриневич підписала наказ №1649, який скасовує діяльність батьківських комітетів у школах. 

Пізніше на офіційній сторінці МОН у Фейсбук з’явилось повідомлення про те, що ЗМІ неправильно тлумачили наказу МОН і незабаром з’явиться роз’яснення. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+