Слухати

Канадець перевозив контрабанду через бібліотеку  / Новини на Громадському радіо

Канадець перевозив контрабанду через бібліотеку

01 лютого 2018 - 15:57
Бібліотека Haskell знаходиться прямо на кордоні Канади та США

Канадець визнав, що перевозив контрабандну зброю з США на територію своєї країни через бібліотеку. Про це йдеться в повідомленні міністерства юстиції американського штату Вермонт.

Житель провінції Квебек Алексіс Влачос і його американські спільники Аннет Векслер  і Джеймі Руїз розробили схему, яка допомагала їм непомітно переправляти пістолети. Зокрема, зброю вони ховали в бібліотеці Хаскелл, яка знаходиться прямо на кордоні Канади і США.

Векслер і Руїз заходили в будівлю з американського боку в штаті Вермонт, ховали товар в сміттєвих корзинах в туалеті бібліотеки. Потім канадець забирав пістолети і проносив їх на територію провінції Квебек, де він їх і поширював.

Злочинці купували товар в ліцензованих магазинах штату Флорида. Всього група вивезла з США щонайменше 104 пістолета в 2010-2011 роках.

29 січня 2018 го Влачоса визнали винним. Йому загрожує 20 років позбавлення волі, рішення повинні оголосити в травні.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+