Слухати

Князєв: Організаторів «дружин» каратимуть за порушення закону  / Новини на Громадському радіо

Князєв: Організаторів «дружин» каратимуть за порушення закону

01 лютого 2018 - 16:15
Керівник Нацполіції прокоментував процес створення та функціонування «Національних дружин»

Поліція притягатиме до відповідальності організаторів громадських об’єднань, якщо ті порушуватимуть законодавство.

Про це заявив голова Національної поліції Сергій Князєв, коментуючи процес створення та функціонування ГО «Національні дружини», повідомляє відомство. 

Він зазначив, що основні функції з захисту суспільства покладені на поліцію, а допомагати можуть Національна гвардія України, Державна прикордонна служба України і Збройні Сили України.

 «Всі інші громадські формування не мають права бути мілітаризовані, тому що є чітко визначена норма закону. Вона загальноєвропейська і в кожній державі вона майже однакова. Якщо ми будемо бачити у будь-якому громадському об’єднанні порушення законодавства, будемо негайно притягати до відповідальності організаторів цих об’єднань», – наголосив Сергій Князєв.

Читайте також: Хто створив «Національні дружини» і скільки коштує їхня форма?

Нагадаємо, політична партія «Національний корпус» 28 січня влаштувала присягу учасників громадської організації «Національних дружин», які мають здійснювати патрулювання вулиць та протидіяти незаконним нарко- та алкопритонам. У Києві присягу прийняли близько 600 учасників.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+