Слухати

Ксенія Собчак заявила, що поїде в Крим з дозволу Києва  / Новини на Громадському радіо

Ксенія Собчак заявила, що поїде в Крим з дозволу Києва

01 лютого 2018 - 22:29
Спочатку Собчак ухилилася від відповіді і сказала: «Поживемо - побачимо»

Кандидат в президенти Росії Ксенія Собчак розповіла, що якщо вона поїде до Криму, то робитиме це з української території і з дозволу Києва. Таку заяву вона зробила в ефірі російської програми RTVI «На трьох» з Олексієм Пивоваровим і Тихоном Дзядко.

Дзядко і Пивоваров запитали Собчак, чи поїде вона до Криму. Ведучі RTVI нагадали, що Собчак не раз підкреслювала, що Крим — з точки зору міжнародного права, український. Після деяких вагань Собчак все ж підтвердила, що в ході кампанії, можливо, поїде і до Криму. Вона додала, що для цього буде отримувати дозвіл в української влади. При цьому кандидат у президенти додала, що, якщо поїде, то поїде «з української території».

Нагадаємо, що 29 січня у координатора штабу Ксенії Собчак в Псковській області Віктора Широбокова згорів автомобіль. 29 листопада 2017 року Ксенія Собчак заявила, що Генпрокуратура РФ веде перевірку її висловлювань про приналежність Криму. 

Як повідомляло Громадське радіо, за даними російської організації, що проводить соціологічні та маркетингові дослідження Левада Центр, менше 1% росіян готові проголосувати за Собчак на наступних виборах у березні 2018 року.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+