Слухати

Батьківські комітети поза законом? Активіст опублікував копію наказу МОН / Новини на Громадському радіо

Батьківські комітети поза законом? Активіст опублікував копію наказу МОН

01 лютого 2018 - 17:41
Скасованим положенням батьківський комітет підкоряється й підзвітний загальношкільним батьківським зборам

Міністр освіти Лілія Гриневич підписала наказ №1649, який скасовує діяльність батьківських комітетів у школах.

Про це повідомляє  (пізніше матеріал був видалений прим. ред.) УП Життя з посиланням на запит громадського активіста Віталія Фурманюка. Згідно із підписаним міністром наказом, розпорядження від 2 червня 2004 року №440 «Про затвердження примірного положення про батьківські комітети (ради)» втрачає свою чинність.

Термін повноважень комітету – один рік (або ротація складу комітету проводиться щорічно на третину).

Скасування діяльності батьківського комітету, а також зміни до порядку прийому дітей у 1 класи загальноосвітніх навчальних закладів ухвалені відповідно до нового закону «Про освіту».

Пізніше на офіційній сторінці МОН у Фейсбук з’явилось повідомлення про те, що ЗМІ неправильно тлумачили наказу МОН і незабаром з’явиться роз’яснення. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+