Слухати

Місто у Черкаській області залишилося без тепла (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

Місто у Черкаській області залишилося без тепла (ФОТО)

01 лютого 2018 - 14:32
За рішенням «Черкасигазу» в місті Сміла Черкаської області від газу були відключені всі котельні

Місто Сміла Черкаської області залишилося без опалення: в усіх котельнях було відключено газ. Про це йдеться у повідомленні на сайті міськради.

«1 лютого, за вказівкою ПАТ «Черкасигаз» у місті відімкнули від газу всі котельні», — зазначили у Смілянській міській раді.

Міськрада Сміли в минулому році створила нове комунальне підприємство «Смілакомунтеплоенерго», яке повинно було стати основним постачальником тепла замість ТОВ «Сміла Енергоінвест».

Секретар міськради Костянтин Синегуб стверджує, що тепер «Черкасигаз» вимагає від Сміли близько 200 млн гривень.

«Півтора місяці керівники ПАТ «Черкасигаз» нам розказували, що у нас якісь проблеми з документами, нав’язували нам, що треба обов’язково взяти борги ТОВ «Сміла Енергоінвест». Тепер у «Черкасигаз» нова ідея – розбаланс по газу за січень повісити на Смілу. Тобто борг Енергоінвесту — 173 млн грн, з розбалансом за січень ця сума складатиме – більше 200 мільйонів гривень!!! Взяти такий борг — це просто самогубство для Сміли. Вони хочуть розбити цей борг нам на 5 років. Якщо ми на це погодимось, то у нас не буде ні доріг, ні освіти, ні культури. Місто буде знищене», — цитує посадовця місцеве видання Сміла.ua. 

Крім того, як пишуть місцеві ЗМІ, сьогодні, 1 лютого, жителі Сміли перекрили дорогу Київ — Дніпро, протестуючи проти нав’язування місту боргів ТОВ «Сміла Енергоінвесту».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+