Слухати

Петро Порошенко: Польський закон про «заборону бандерівської ідеології» необ’єктивний   / Новини на Громадському радіо

Петро Порошенко: Польський закон про «заборону бандерівської ідеології» необ'єктивний

01 лютого 2018 - 11:00
Президент наголосив, що ухвалений законопроект не відповідає проголошеним принципам стратегічного партнерства між Україною та Польшею

Президент України Петро Порошенко висловив стурбованість рішенням польського парламенту про ухвалення закону про заборону так званої «бандерівської ідеології».

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«Історична правда вимагає відвертої розмови та діалогу, а не заборон. Оцінки, які містяться в цьому рішенні є абсолютно необ’єктивними та категорично неприйнятними. Ми насамперед пам‘ятаємо наші спільні перемоги і боротьбу проти тоталітарних режимів. Жодне політичне рішення не може замінити історичну правду», — написав він.

Президент наголосив, що ухвалений законопроект не відповідає проголошеним принципам стратегічного партнерства між Україною та Польшею.

Також закликав Польщу до об’єктивності та діалогу. «Тільки разом переможемо», — резюмував Петро Порошенко.

Читайте також: МЗС України прокоментувало польський закон про криміналізацію «бандерівської ідеології»

Нагадаємо, у ніч на 1 лютого сенат Польщі остаточно ухвалив закон про «Інститут національної пам’яті – Комісію з переслідування злочинів проти польського народу і деяких інших законів», який раніше запропонував рух Kukiz“15.

Закон, зокрема, передбачає кримінальну відповідальність за висловлювання про причетність поляків до Голокосту і пропаганду «бандерівської ідеології».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+