Слухати

Росія розмістить військову авіацію на острові, який Японія вважає своїм / Новини на Громадському радіо

Росія розмістить військову авіацію на острові, який Японія вважає своїм

01 лютого 2018 - 17:05
У 2015 році Росія направила на спірні Курильські острови зенітні комплекси «Тор-М2У», а в 2016 році - ракетні комплекси «Бастіон» та «Бал»

Уряд Російської Федерації дозволив Міноборони використовувати аеродром на острові Ітуруп, що входить в Курильську гряду. Розпорядження уряду додає аеродром Ітуруп в перелік «аеродромів спільного базування».

Уряд Японії не визнає російського суверенітету над Ітурупом, вважаючи його своєю окупованою територією. Адміністративно острів входить до складу Курильського району Сахалінської області Російської Федерації. Японці традиційно відносять його до округу Немуро губернаторства Хоккайдо. 

У 2017 році стало відомо, що Росія розмістила на Курилах дивізію і будує на острові Матуа військову базу. Японія неодноразово висловлювала протест проти посилення військової присутності Росії на островах Курильської гряди.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+