Слухати

У Литві затримали трьох осіб за підозрою у шпигунстві на користь Росії / Новини на Громадському радіо

У Литві затримали трьох осіб за підозрою у шпигунстві на користь Росії

01 лютого 2018 - 18:57
Затримані підозрюються в тому, що передавали інформацію про військові і стратегічні об'єкти на замовлення розвідувальних служб Росії

Правоохоронні органи Литви у грудні затримали трьох осіб за шпигунство на користь Росії. Про це інформує Delfi.lt.

Затримані підозрюються в тому, що передавали інформацію про військові і стратегічні об’єкти на замовлення розвідувальних служб Росії.

Двоє з підозрюваних раніше служили в Збройних силах (ЗС) Литви, один з них працював в ВПС Литви.

У повідомленні Генпрокуратури Литви йдеться про те, що троє підозрюваних були затримані в ході двох різних розслідувань.

В рамках першого розслідування був затриманий цивільний співробітник одного з допоміжних підрозділів ВПС Литви і громадянин Литви, у якого є постійний вид на проживання в іноземній державі.

В рамках другого розслідування було затримано громадянина Литви, який «за винагороду передавав інформацію про військові об’єкти, пов’язані з Військово-морським флотом».

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+