Слухати

Бойовики «ЛНР» зможуть затримувати людей на 30 діб без пояснень  / Новини на Громадському радіо

Бойовики «ЛНР» зможуть затримувати людей на 30 діб без пояснень

02 лютого 2018 - 19:55
Рішення прийняли, щоб швидше реагувати на загрози нацбезпеки «республіки»

Депутати так званої «Народної Ради ЛНР« сьогодні прийняли закон «Про внесення зміни до Закону ЛНР» «Про військовий стан». Про це повідомляє підконтрольний бойовикам Луганський інформаційний центр. 

Згідно з новою версією закону « як виняток, може здійснюватися превентивне затримання осіб, якщо є підстави припускати їх причетність до скоєння злочинів, що створюють загрозу безпеці Луганській Народної Республіки, на термін більше 48 годин, але не більше ніж на 30 діб». 

Нагадаємо, що Новоолександрівка Луганської області знаходиться під контролем ЗСУ, але дорога до села не контролюється українськими військами. 29 січня прокуратура Луганської області направила до суду обвинувальні акти у кримінальних провадженнях щодо співорганізаторів «референдуму» на території міста Щастя 2014 року. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+