Слухати

Юрій Артеменко назвав фейком публікацію електронного листування під його іменем

02 лютого 2018 - 21:22
Голову Національної ради з ТБ і радіо невідомі звинувачують в порушеннях закону
Юрій Артеменко назвав фейком публікацію електронного листування під його іменем / Новини на Громадському радіо

Голова Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Юрій Артеменко відмовився коментувати Громадському радіо негативну інформацію про нього, яку поширюють невідомі у соціальній мережі. У СМС-відповіді на питання кореспондента Громадського радіо він написав, що не коментує фейків.

У соціальній мережі Фейсбук публікуються фотозображення нібито електронного листування, у коментарі до якого Юрія Артеменко звинувачують порушеннях закону, зокрема нібито у координації своєї роботи з Адміністрацією президента. Хто опублікував ці 17 зображень - невідомо. 

Юрій Артеменко — голова Нацради з питань телебачення і радіомовлення від 2016 року. Раніше він був заступником міністра культури, депутатом Запорізької обласної ради, народним депутатом України IV та V скликань, журналістом. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+