Слухати

Під час війни на Донбасі щонайменше 1500 людей зникли безвісти, - Червоний Хрест / Новини на Громадському радіо

Під час війни на Донбасі щонайменше 1500 людей зникли безвісти, - Червоний Хрест

02 лютого 2018 - 18:33
Більшість цих випадків пов'язані з бойовими діями 2014-2015 років

Під час війни на Донбасі більше 1500 людей зникли безвісти. Про це повідомляє Луганська обласна державна адміністрація з посиланням на дані Червоного Хреста; організація оприлюднила дані під час відкритого столу у Сєвєродонецьку.  

За словами Ольги Лішик, Червоний Хрест - єдина міжнародна організація, мандат якої дозволяє працювати над проблемами зниклих безвісти, проте на сьогоднішній день статус сім’ї зниклих безвісти не визначений у нашому законодавстві, тому офіційно ці родини не отримують допомоги.

Керівник суб-делегаціі МКЧХ у Сєвєродонецьку Лоренцо Редалье вважає, що родинам людей, які зникли безвісти потрібна не лише фінансова, а й психологічна та соціальна допомога, бо «протягом років вони знаходяться у ситуації важкої невизначеності». 

Нагадаю, що 31 січня Радник голови Служби безпеки України Юрій Тандіт заявляв, що зниклими безвісти є 398 осіб. 11 січня родичі зниклих безвісти обговорили з СБУ створення групи пошуку.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+