Слухати

В Лівії з полону звільнили чотирьох українців. Вони вже повернулися додому (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

В Лівії з полону звільнили чотирьох українців. Вони вже повернулися додому (ФОТО)

02 лютого 2018 - 10:37
Українців утримували у полоні більше шести років

Сьогодні, 2 лютого, з полону у Лівії звільнили чотирьох українців. Вони вже повернулися в Україну.

Про це інформує прес-служба МЗС

«Українським дипломатам спільними зусиллями зі Службою зовнішньої розвідки вдалося забезпечити повернення на Батьківщину 4-х громадян України, які більше шести років утримувалися в Лівії», — повідомили у міністерстві. 

МЗС України також закликало громадян України утриматися від відвідання Лівії у зв’язку зі складною безпековою ситуацією в країні та неможливістю забезпечення на її території належної консульсько-правової допомоги. Тим, хто продовжує там перебувати, МЗС радить залишити територію країни. 

Нагадаємо, у серпні 2011 року 22 українці були затримані уТріполі. Нова влада Лівії запідозрила їх у пособництві силам скинутого лідера країни Муамара Каддафі в ході громадянської війни. МЗС України стверджувало, що вони працювали в нафтовій галузі Лівії.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+