Слухати

Vodafone констатує відсутність подачі електроенергії на обладнання в ОРДО / Новини на Громадському радіо

Vodafone констатує відсутність подачі електроенергії на обладнання в ОРДО

02 лютого 2018 - 10:21
За даними МінТОТ, бойовики не дозволили працівникам Vodafone відновити мобільний зв'язок в Донецьку

Бойовики ОРДО не дали гарантій безпеки працівникам мобільного оператора «Vodafone-Україна» для проведення ремонтних робіт з метою відновлення мобільного зв’язку в Донецькій області. 

Про це інформують у прес-службі Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб.

«Станом на 01.02.2018, гарантії безпеки на виконання ремонтно-відновлювальних робіт на території ОРДО від представників НЗФ не отримані. Представники Vodafone констатують відсутність подачі електроенергії на обладнання на території ОРДО», — сказано у повідомленні.

У міністерстві наголосили на тому, що Українська сторона вимагає надати безпечний доступ для ремонтних бригад в район населеного пункту Оленівка,  які б полагодили технічні пристрої на непідконтрольній Україні частині Донецької області та відновили можливість спілкування між громадянами України.

Нагадаємо, 19 січня співробітниками Vodafone була здійснена спроба відновити зв’язок на території ОРДО через технічні комунікації на території ОРЛО. Однак, як інформує МінТОТ, ця ініціатива була зупинена НЗФ ОРДО шляхом припинення електропостачання на обладнання Vodafone в Донецьку.

За не підтвердженою інформацією, 26 січня року представниками НЗФ ОРДО було «опечатано» центральний офіс Vodafone в Донецьку, повідомляють у міністерстві. 

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+